Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Dzień Babci i Dziadka to święto, które daje naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości.


Wnuczęta mogą okazać babciom i dziadkom jak bardzo ich kochają i jak są dla nich ważni. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca.

25 stycznia 2023r. dzieci z naszego przedszkola uczciły święto babci i dziadka. Przygotowały program artystyczny . Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Naszych najważniejszych gości przywitała pani dyrektor Teresa Śliwińska, podziękowała małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Babcie podziękowały swoim kochanym wnuczętom gromkimi brawami. Przyniosły im także to co dzieci lubią najbardziej – czekoladki.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Spisali się nasi najmłodsi i ich rodzice.

Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości i pyszne ciasto.

Barbara Grala


Post Author: admin