Konkurs plastyczny

W marcu w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny dla przedszkolaków i dzieci z klas I-III pt.:

„WIOSENNY  MOTYLEK”.

Dzieci poproszone zostały o wykonanie wiosennego motylka w dowolnej technice w formie płaskiej lub przestrzennej. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni i aktywności twórczej dzieci.

Na początek WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla dzieci za aktywny udział w konkursie i za wykonanie przepięknych prac-motyli. Bardzo dziękuję również nauczycielom wychowawcom za pomoc przy organizacji tego konkursu i zmotywowanie dzieci do wykonania prac. Kolorowo i wiosennie wygląda teraz nasz szkolny korytarz, na który przyfrunęły motyle.

Podsumowanie tego konkursu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 19.03.2021r. Wszystkie dzieci, które wykonały prace w ramach podziękowania otrzymały jajka niespodzianki, a nagrodzone dzieci nagrody rzeczowe. Wybranie tych najpiękniejszych z 36 prac było dla komisji nie lada wyzwaniem. Każdy motyl piękny, oryginalny i niepowtarzalny. Członkowie komisji przy wyborze kierowali się samodzielnością wykonania pracy, pomysłowością oraz pracą włożoną  w powstanie motyla.

Wyniki konkursu „Wiosenny motylek”

W kategorii dzieci młodszych (przedszkole i klasa I):

1 miejsce Sylwia Staszkowian- przedszkole

2 miejsce Zuzanna Dybkowska- kl. I

3 miejsce Miłosz Sławiński kl. I

Wyróżnienie:

  1. Emilia Szyler – przedszkole
  2. Jakub Jurkowski kl. I

W kategorii dzieci starszych (kl. II i kl. III)

1 miejsce Magdalena Babicz kl. II

2 miejsce Wiktoria Sulich- kl. III

3 miejsce Ania Decowska kl. III

Wyróżnienie:

  1. Wiktoria Staszkowian kl. III
  2. Lilianna Wróblewska kl. III

Pięknie dziękujemy wszystkim za  wzięcie udziału w konkursie.

Organizator konkursu : B. Grala


Post Author: admin